Ισλαμικό ΚράτοςΙσραήλΤουρκίαΚουρδιστάνΟυκρανίαΚορωνοϊός - ΚορονοϊόςΕνέργειαΤζιχαντιστές
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ:
info@tribune.gr

“Aυτοκτόνησε” ο Παναθηναϊκός στο Βέλγιο – Ισόπαλος (2-2 ) με την Σταντάρ Λιέγης

Διαβάστε σχετικά για Europa League, Παναθηναϊκός, Ποδόσφαιρο,

“Αυτοκτόνησε” ο Παναθηναϊκός στο Βέλγιο αφού δεν κατάφερε να πάρει την πρώτη του νίκη στους ομίλους του Europa League απέναντι στη Σταντάρ Λιέγης, παρά το προβάδισμα των δύο γκολ που είχε στο 36ο λεπτό. Οι πράσινοι ήρθαν ισόπαλοι 2-2 για την 3η αγωνιστική  και πλέον τα πράγματα, αναφορικά με την πρόκριση είναι εξαιρετικά δύσκολα.

Πρωταγωνιστής του τριφυλλιού ο Κολομβιανός Ιμπάρμπο

Πρωταγωνιστής του τριφυλλιού ο Κολομβιανός Ιμπάρμπο που πέτυχε και τα δύο τέρματα της ομάδας του.

Οι «πράσινοι» στο 12′ και στο 36′ σκόραραν, αλλά στο τέλος του ημιχρόνου ο διαιτητής… έσπρωξε την Σταντάρ στο 45′ με ένα ανύπαρκτο πέναλτι και μείωσε ο Τζούνιορ. Τελικά στην επανάληψη ο ΠΑΟ με τον Στραματσόνι να έχει αποβληθεί λόγω διαμαρτυριών για το πέναλτι ισοφαρίστηκε στο 82′ με γκολ του Μπελντοφίλ.

Διαβάστε περισσότερα άρθρα

«Βόμβα» Αταμάν μετά την ήττα από την Μακάμπι: Αν δεν πάμε Final Four, φεύγω από τον Παναθηναϊκό

Παναθηναϊκός: Έχασε από τη Μακάμπι Τελ Αβίβ στο ΟΑΚΑ 91-87 και έχασε και το πλεονέκτημα

Πρωταθλητής Ευρώπης ο Ολυμπιακός: Οι νέοι του πήραν το UEFA Youth League με «τριάρα» στη Μίλαν

Ολυμπιακός: Πρωταθλητής Ελλάδας στο βόλεϊ – Νίκησε τον Παναθηναϊκό

Στέφανος Κασσελάκης: Αποκάλυψε τι ομάδα είναι (βίντεο)