![Μετά από πέντε χρόνια “φαγούρα” η Βίκυ Βολιώτη παντρεύτηκε! Μετά από πέντε χρόνια “φαγούρα” η Βίκυ Βολιώτη παντρεύτηκε!](https://www.tribune.gr/wp-content/uploads/2013/12/volioti-630x400.jpg)
![](/banners/gnews.png)
![](/banners/agistro.png)
Διαβάστε σχετικά για Βίκυ Βολιώτη,
Το επόμενο βήμα στη σχέση της αποφάσισαν να κάνουν η Βίκυ Βολιώτη και ο σύντροφός της μετά από πέντε χρόνια σχέσης.
Το ζευγάρι παντρεύτηκε πριν λίγο καιρό, όπως αποκαλύπτει τώρα το περιοδικό “HELLO!”, μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας -ακριβώς όπως η ηθοποιός είχε κρατήσει την προσωπική της ζωή όλα αυτά τα χρόνια.
Σύμφωνα με το ίδιο δημοσίευμα, ο σύντροφος της Βίκυς Βολιώτη δεν ανήκει στον καλλιτεχνικό χώρο και ο γάμος έγινε σε στενό οικογενειακό κύκλο με ελάχιστα φιλικά τους πρόσωπα στο πλευρό τους.