Ισλαμικό ΚράτοςΙσραήλΤουρκίαΚουρδιστάνΟυκρανίαΚορωνοϊός - ΚορονοϊόςΕνέργειαΤζιχαντιστές
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ:
info@tribune.gr

Ευρωλίγκα: “Λύγισε” ο ΠΑΟ, έχασε 69 – 67 από τον Ερυθρό Αστέρα

Ο Παναθηναϊκός απώλεσε τη μεγάλη ευκαιρία για την κατάληψη της δεύτερης θέσης στον όμιλο, που οδηγεί σε πλεονέκτημα έδρας στην επόμενη φάση των “8” της Ευρωλίγκας, αφού έχασε στην καυτή έδρα του Βελιγραδίου από τον Ερυθρό Αστέρα με 69 – 67.

Το τριφύλλι ήταν πολύ καλό στο πρώτο μισό του αγώνα, προηγούμενο με τη λήξη του ημιχρόνου με 31- 28.

Το τρίτο δεκάλεπτο ήταν καταστροφικό για τους πράσινους που βρέθηκε πίσω το σκορ με 13 πόντους και έκανε υπερπροσπάθεια στο φινάλε του αγώνα να αρπάξει τη νίκη και να έχει τεράστιες πιθανότητες για να πάρει τη δεύτερη θέση στον όμιλο.

Πρώτους σκόρερ για τον Ερυθρό Αστέρα ο Κίνσεϊ με 19 πόντους, ενώ για τον ΠΑΟ 17π. είχε ο εξαιρετικός και κομβικός για ακόμη ένα παιχνίδι Ουίλιαμς και 11 ο Ραντούλιτσα.

Διαβάστε περισσότερα άρθρα

Ολυμπιακός: Νίκησε 80-64 τη Βιλερμπάν και παρέμεινε σε τροχιά εξάδας

Ο Παναθηναϊκός νίκησε 89-76 τον Ερυθρό Αστέρα στο Βελιγράδι και βρέθηκε στην τρίτη θέση

Ολυμπιακός: Δεν τα κατάφερε στην Πόλη – Έχασε 85-72 από την Ανατολού Εφές

Μεγάλη νίκη του Παναθηναϊκού 3-1 τον Ολυμπιακό στο «Καραϊσκάκης»

Euroleague: Νίκη του Παναθηναϊκού επί της Βιλερμπάν (85-67) και επιστροφή στην τρίτη θέση