Ισλαμικό ΚράτοςΙσραήλΤουρκίαΚουρδιστάνΟυκρανίαΚορωνοϊός - ΚορονοϊόςΕνέργειαΤζιχαντιστές
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ:
info@tribune.gr

Europa League: Έχασε με 1-0 ο ΠΑΟΚ από την Τσέλσι στην Τούμπα (βίντεο)

Διαβάστε σχετικά για Europa League, Βίντεο, ΠΑΟΚ, Ποδόσφαιρο,

Καλύτερη και στα δυο ημίχρονα η Τσέλσι νίκησε στην Τούμπα τον ΠΑΟΚ με 0-1 στην πρεμιέρα του Europa League, έχοντας πλήρη κυριαρχία και κατοχή της μπάλας στην μεγάλη διάρκεια του αγώνα, που έγινε στο κατάμεστο γήπεδο της Θεσσαλονίκης.

Το γκολ που έκρινε τον αγώνα σημειώθηκε στο 7′ από τον Γουϊλιαν αλλά οι Αγγλοι ήταν αυτοί που έχασαν τις καλύτερες ευκαιρίες φανερώνοντας μια εμφανή ανωτερότητα.

Ο ΠΑΟΚ προσπάθησε στο τελευταίο 20λεπτο για το γκολ της ισοφάρισης χωρίς να το πετύχει. Λίγο πριν την λήξη αποχώρησε τραυματίας στην ωμοπλάτη ο Πέδρο.

Διαβάστε περισσότερα άρθρα

Αδιανόητο ξύλο στον αγώνα Τραμπζονσπόρ-Φενέρμπαχτσε μεταξύ ποδοσφαιριστών και οπαδών στο γήπεδο (βίντεο)

Τι σημαίνουν για το ελληνικό ποδόσφαιρο οι μεγάλες προκρίσεις Ολυμπιακού και ΠΑΟΚ

Με Φενέρμπαχτσε ο Ολυμπιακός, με Μπριζ ο ΠΑΟΚ στα προημιτελικά του Conference League

Ο Άρης έριξε από την κορυφή των ΠΑΟΚ 1-0 μέσα στην Τούμπα

Μεγάλη νίκη του Παναθηναϊκού 3-1 τον Ολυμπιακό στο «Καραϊσκάκης»