Nations League: Η μεγάλη ευκαιρία της Εθνικής Ομάδας

Διαβάστε σχετικά για Εθνική Ελλάδος, ΟΠΑΠ,

Η νίκη με 2-0 στη Μολδαβία, στην προτελευταία αγωνιστική του Nations League, κράτησε την Εθνική Ομάδα σε απόσταση βολής από την κορυφή του ομίλου.

Βρίσκεται 2 βαθμούς πίσω από την πρωτοπόρο Σλοβενία, η οποία με πέναλτι στις καθυστερήσεις κέρδισε με 2-1 το Κόσοβο.

Απόψε (21.45) στη Ριζούπολη η Εθνική Ομάδα και η Σλοβενία λύνουν τους λογαριασμούς τους.

Με νίκη το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα παίρνει την πρώτη θέση στον όμιλο και ανεβαίνει στη δεύτερη κατηγορία του Nations League.

Παράλληλα διατηρεί ελπίδες για να έχει μία δεύτερη ευκαιρία για το Μουντιάλ.

Δύο από τις νικήτριες των ομίλων του Nations League θα προκριθούν στα play off του Παγκοσμίου Κυπέλλου, μετά την ολοκλήρωση της προκριματικής φάσης.

Με 0% γκανιότα και οι αγώνες Πολωνία-Ολλανδία, Αγγλία-Ισλανδία

Πολλές είναι οι προσφορές του Pamestoixima.gr για τον αγώνα της Εθνικής Ομάδας με τη Σλοβενία και τα υπόλοιπα παιχνίδια της τελευταίας αγωνιστικής των ομίλων του Nations League.

To Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στο παιχνίδι Ελλάδα-Σλοβενία, καθώς και στους αγώνες Πολωνία-Ολλανδία και Αγγλία-Ισλανδία, στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή τους.

Οι παίκτες του Pamestoixima.gr έχουν τη δυνατότητα να ποντάρουν και στα πολλαπλά σκορ 2-0, 1-1, 1-2 με ενισχυμένη απόδοση στον αγώνα της Εθνικής Ομάδας με τη Σλοβενία.

Για τους αποψινούς αγώνες του Nations League προσφέρονται και οι ακόλουθες τρεις τριάδες με ενισχυμένη απόδοση:

Τριάδες με ενισχυμένη απόδοση για το Nations League

· Ουγγαρία-Τουρκία: Να κερδίσει η Ουγγαρία, Αγγλία-Ισλανδία: Over 3,5 γκολ, Τσεχία-Σλοβακία: Να σημειωθεί 1 γκολ στο πρώτο ημίχρονο.

· Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ιταλία: Να κερδίσει η Ιταλία, Βέλγιο-Δανία: Goal, Αυστρία-Νορβηγία: Ισοπαλία στο δεύτερο ημίχρονο.

· Ισραήλ-Σκωτία: Over 2,5 γκολ, Πολωνία-Ολλανδία: Ισοπαλία, Σερβία-Ρωσία: Over 1,5 γκολ η Σερβία.

Με ανανεωμένη πλατφόρμα, γρήγορες αναλήψεις και εύκολη διαδικασία ταυτοποίησης, το Pamestoixima.gr προσφέρει ακόμα στους παίκτες το «Βoost Νίκης», το «Παρά 1» και το «Cash Back», για τα οποία ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Πογέτ: Τεράστια λύπη, οι παίκτες είναι συντετριμμένοι

Εθνική Ελλάδας: Η Γεωργία την απέκλεισε στα πέναλτι από του EURO 2024

Eurojackpot: Στις 21.15 η μεγάλη κλήρωση για το έπαθλο των 37 εκατ. ευρώ – Μέχρι τις 19.00 η κατάθεση δελτίων στα καταστήματα ΟΠΑΠ

Η Ελλάδα ισοπέδωσε το Καζακστάν (5-0) και πλησιάζει το όνειρο της συμμετοχής στα τελικά του EURO 2024

Διαθέσιμοι οι λαχνοί της νέας έκδοσης του Εθνικού Λαχείου με εγγυημένο έπαθλο 1 εκατ. ευρώ – Στις 27 Μαρτίου η πρώτη κλήρωση