Ισλαμικό ΚράτοςΙσραήλΤουρκίαΚουρδιστάνΟυκρανίαΚορωνοϊός - ΚορονοϊόςΕνέργειαΤζιχαντιστές
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ:
info@tribune.gr

Euroleague: Έχασε την παράταση 79-78 ο Ολυμπιακός από τη Μπαρτσελόνα

Διαβάστε σχετικά για Euroleague, Μπαρτσελόνα, Μπάσκετ, Ολυμπιακός,

Ήττα στις… λεπτομέρειες για τον Ολυμπιακό στη Βαρκελώνη, με τον Σλούκα να αστοχεί στην εκπνοή της παράτασης (67-67 κ.α.) στο σουτ που θα χάριζε στους «ερυθρόλευκους» ένα τεράστιο «διπλό».

Η ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα ηττήθηκε 78-79 από την Μπαρτσελόνα, για την 3η αγωνιστική της Euroleague, με τους Καταλανούς να διευρύνουν σε 3-0 το αήττητο τους.

Και στην παράταση και στην τελευταία επίθεση και ενώ το σκορ ήταν 79-78 ο Σλούκας αστόχησε και έτσι ο Ολυμπιακός γνώρισε την ήττα.

Τα δεκάλεπτα: 10-17, 27-32, 55-47, 67-67κ.α., 79-78 παρ.

Διαβάστε περισσότερα άρθρα

Έχασε την ευκαιρία για το 2-0 ο Ολυμπιακός – Ηττήθηκε από την Μπαρτσελόνα 77-69

Διαιτητής της Euroleague έκλεψε κολόνια από αεροδρόμιο

Ο Παναθηναϊκός έκανε το 1-1 με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ (95-79) και πάει Βελιγράδι ελπίζοντας

Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός 75-77: Ο θρύλος άλωσε τη Βαρκελώνη και πήρε το πλεονέκτημα

Ολυμπιακός: Δυσκολεύει η υπόθεση τίτλος – Άφησε βαθμούς στο «Βικελίδης» 1-1 με τον Άρη